NTT proponuje nowy standard Wi-Fi

12 lipca 2011, 10:50

Japoński koncern NTT zademonstrował nowy standard Wi-Fi. Roboczo nazwany 802.11ac może przesyłać dane z prędkością 120 Mb/s do trzech odbiorników jednocześnie.



Jubileusz 75-lecia Polskiej Akademii Nauk